BENİ ARAYIN
BENİ ARA
Hiç bir sonuç bulunamadı
Sıkça Sorulan Sorular
Teknede ücret ödeyebilir miyim?
Evet! Ödeme tutarınıza göre bir kısmını depozito olarak havale yapabilir ya da teknede tur ücretinizi ödeyebilirsiniz. 
Teknelere kendimiz yemek getirebilir miyiz?
Dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceği tekneden tekneye değişen servis ücretinin ödenmesi şartıyla kabul ediyoruz. Ayrıca teknelerimizde bulunan uygun fiyatlı yiyecek ve içeceklerimizi önceden sipariş edebilir veya tur sırasında satın alabilirsiniz.
Teknede Bahşiş (Tip)
Memnun kaldığınız turlarımızda bahşiş için belli bir kota bulunmamaktadır. Genelde %10 uygun bir bahşiş olacaktır.
Tekneler çocuk kabul ediyor mu?
Tekneler genelde çocuklar için de huzurlu bir ortam sağlamak düşüncesiyle donatılmıştır. Ancak, bazı yatlar çocuklar için asgari yaş sınırı koyabilir. Yatın Mürettebatı çocuklara bakmakla görevli değildir ama eğer arzu ederseniz önceden haber verilmesi şartıyla size çocuk bakımı için deneyimli bir çocuk bakıcısı sağlayabiliriz. (Konaklamalı turlarda zorunludur )
Teknede sigara içebilir miyiz?
Teknenin kapalı alanları hariç sigara içilebilir.
Teknelerin tur başlangıç ve bitiş limanları nasıl belirlenir?
Her tekne bağlı olduğu iskeleden tura başlar. Örneğin Bebek'te demirli bir teknenin başlangıç yeri Bebek sahilidir. Tekneye bağlı olmadığı bir iskeleden binmek isterseniz belli bir fark ödemeniz gerekecektir.
Tekneler hangi iskelelere yanaşabilir?
Tüm marinalara, iskelesi olan tüm restaurant ve otellere girebilir ve yanaşabilir. Bunların dışında yoğun olmayan Kanlıca, Sarıyer gibi vapur iskelelerine de yanaşabilirler. Bazı iskelelerden Palamar (Yanaşma ücreti) talep edilebilir bu durumda bu ücret misafirlerimize aittir.
Tekneden denize girebilir miyim?
İstanbul için özel yüzme turları ve rotaları mevcuttur. Boğaz Taksi'nin kiraladığı tüm teknelerde misafirlerin denize rahat girebilmesi için tüm ekipmanlar eksiksiz olarak bulunmaktadır.  Rezervasyon sırasında satış yetkilimize mutlaka teknenin yüzme turları için uygun olup olmadığını sorunuz.