BENİ ARAYIN
BENİ ARA
Hiç bir sonuç bulunamadı
Hakkımızda

Boğaz Taksi, 1998 yılından beri tekne kiralama, turizm ve otelcilik konusunda deneyim sahibi bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Temizliği, hijyeni, standart servis sunumunu, güzelyüzü, misafir menuniyeti ile teknelerimize taşımayı kendimize görev edindik. Tekne deneyimini size lüks ve her detayında standardı yakalamış bir otel havasında sizlere sunuyoruz. Boğaz Taksi ülkemizde deniz olan her yerde, tekne kiralama zevkini profesyonelce veriyor.

 

Boğaz Taksi olarak deniz turizmi sektöründe en kapsamlı hizmet veren şirketlerdeniz.

 

Deniz Taksi hizmetimizi İstanbul’da 83 iskelede gerçekleştiriyoruz. 7 gün 24 saat Bogaztaksi.com üzerinden online yada operasyon departmanımızın telefonları ile rezervasyon alıyoruz. 

 

Motor Yat kiralama ve hizmetleri konusunda oldukça iyiyiz. Bu konuda her bütçeye uygun teknelerimizin oluşu en büyük avantajımız. Standart teknemizde ve en lüks teknemizde bile verdiğimiz servis, yemek ve yemek ikramı, fiyatları, kaptan kıyafetleri, tekne temizliği standart. Bu arada motor yat ile evlenme teklifi, doğum günü ve adalar yüzme turları yapıyoruz

 

Yemekli Tekne, 30 kişilik davetlerden 250 kişiye kadar ekibimizle İstanbul boğazında şirket yemekleri, etkinlikler, düğün organizasyonları ve gündüz boğaz turlarına kadar çeşitli organizasyonlara imza atıyoruz.

 

Mavi Tur, Bu kategoride üç çeşit hizmetimiz var, 1- Bareboat dediğimiz istenirse araba kiralar gibi (Amatör ehliyeti varsa)

2- Fethiye’de kaptansız yelkenli veya katamaran kiralama. Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Göcek’te kaptanlı özel ve haftalık tekne ve gulet kiralaması yapıyoruz.

3- Bodrum ve Marmaris çıkışlı tam pansiyon gulet kiralamalı 3 gece 4 gün veya 7 gece 8 gün 649 TL’den itibaren tarifeli Mavi Tur programlarımız var.

 

Feribot Bileti,  Kuşadası, Ayvalık, Bodrum, Marmaris çıkışlı Yunan adalarına geçen tarifeli feribotların bilet satışına başlayacağız.

 

Yurt Dışı Tekne Kiralama, yine iki kategoriye ayırdığımız bu hizmetimizde, dalış tutkunları için Maldivler ve Mısır’da haftalık grup olarak yaptığımız dalış programları ve ikinci kategoride başta Yunanistan, Hırvatistan ve Güney Fransa’da kişiye özel tekne kiralaması yapmaktayız.

 

Boğaz Taksi sektörde kurumsal alt yapısı ile farklılık yaratmaktadır.

 


Sizin için neler yapabiliriz?

Kurumsal misafirlerimiz için 2 kişiden 550 kişiye kadar İstanbul'da tekne kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu teknelerimize isterseniz şirketinizin bayrağını asabiliriz yada tüm servis personelimize şirketinizin logolu kıyafetlerinizi giydirip bu şekilde servis yaptırabiliriz. Boğaz Taksi, kendi işlettiği tekneler dışında güçlü alım gücü ve kurumsal müşteri portföyü sayesinde pek çok tekneyi çok uygun fiyatlar ile misafirlerine kiralamaktadır. Bu tekneler arasında çok seçkin motor yatlar, gezi tekneleri, ziyafet tekneleri, İstanbul'da guletler ve güney illerimizde mavi tur tekneleri bulunmaktadır.

Boğaz Taksi , güçlü ortakları ile özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Boğaz Taksi , hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın çözüm ortaklarıyla çalışarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. Tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

İş planlarını "beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet" vizyonuyla oluşturan Boğaz Taksi kurumsal stratejisini "boğaz turları, vip tekne kiralama, yat kiralama, gulet rezervasyon değer zincirinin her alanında var olma" hedefi üzerine inşa etmektedir.