BENİ ARAYIN
BENİ ARA
Hiç bir sonuç bulunamadı
Hakkımızda

Hakkımızda 

 

Boğaz Taksi, müşterilerine uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesiyle en iyi deneyimleri yaşatmak amacıyla kurulmuş bir tekne kiralama şirketidir. 

 

Sizin İçin Ne Yapabiliriz? 

 

Deniz Taksi, Motor Yat ve  Yemekli Tekne Kiralama gibi toplam 3 kategoride hizmet vererek her zevke ve bütçeye uygun tekne çeşitliliğimiz ile müşterilerimize güvenli, keyifli ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. 

 

Deniz Taksi  

 

 Hizmetimizi İstanbul’da 83 iskelede gerçekleştiriyoruz. 7 gün 24 saat Bogaztaksi.com üzerinden online ya da telefon ile rezervasyon alıyoruz.  

 

 Motor Yat  

 

Her bütçeye ve zevke uygun tekne çeşitliliği ile birlikte motor yatlarımız, temiz ve kaliteli hizmeti temel almaktadır.  

 Beraber çalıştığımız motor yatlarda servis, yemek kalitesi, tekne temizliği gibi detaylara çok önem vererek misafir memnuniyetini dikkate alıyoruz. Motor yatları arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli vakit geçirmek, kurumsal misafirlerinizi ağırlamak  gibi amaçlar için kullanabilirsiniz. 

Aynı zamanda ada turları, evlenme teklifi ve doğum günü partileri gibi farklı etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 

 

Yemekli Tekne 

 

30 kişiden 250 kişiye kadar uzanan kapasite çeşitliliği ile İstanbul boğazında şirket yemekleri, etkinlikler, düğün organizasyonları ve gündüz boğaz turu gibi farklı hizmetler sunmaktayız. 

 

Müşteri odaklı hizmet anlayışı, uygun fiyat imkanı ve kaliteli hizmet altyapısı ile misafirlerimize en iyi deneyimleri yaşatmak için çalışmaktayız.