BENİ ARAYIN
BENİ ARA
Hiç bir sonuç bulunamadı
Gizlilik Politikası

Değerli Üyemiz,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Boğaz Taksi’de saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir. Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Boğaz Taksi kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, Boğaz Taksi sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

Boğaz Taksi, kullanıcılara ve kullanıcıların www.bogaztaksi.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Boğaz Taksi müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Boğaz Taksi gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.bogaztaksi.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Boğaz Taksi'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bğaz Taksi, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.bogaztaksi.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Boğaz Taksi değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.bogaztaksi.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Bilgilerin Doğrulanması ve Üyelikten Ayrılma

Müşteriler Boğaz Taksi’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Boğaz Taksi’ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@bogaztaksi.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

E-posta bülteni alan kullanıcılarımız e-posta bülteninin alt kısmında yer alan "Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler.

İletişim


Tel: +90 533 203 60 22

E-Posta: info@bogaztaksi.com

Adres: Kültür Mah. Körkadı Sk. Güzel Konutlar Sitesi E Blok 1 Daire 9 34340 Beşiktaş/İSTANBUL